Участь у засіданні Комітету Верховної Ради України

21 вересня 2016 р. ректор університету, професор С.А. Копилов взяв участь у розширеному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти на тему «Про стан і проблеми підготовки навчальних закладів України до 2016-2017 навчального року». У виступі він наголосив на доцільності впровадження альтернативного подання документів абітурієнтів для участі в конкурсному відборі; необхідності збереження практики фіксованого обсягу державного замовлення для галузі знань 01 Освіта та створення альтернативної системи цільовому прийому, що забезпечить підготовку вчителів для регіонів; врахуванні досвіду скандинавських країн щодо зменшення тривалості канікул у літній період і відповідно збільшення у зимовий, що дозволить зекономити енергоносії; спрямуванні коштів спецфонду на оновлення матеріально-технічної бази вишів. Після завершення засідання за участю першого заступника голови Комітету О. Співаковського і народного депутата України В. Мельниченка відбулося обговорення питання розвитку університетської освіти в Кам’янці-Подільському.