Інституту української мови – 25!!!

Минулого тижня  у конференц-залі Інституту української мови НАН України відбулася урочиста академія, присвячена 25-літтю з дня заснування  установи, створеної на базі україністичих відділів Інституту мовознавства ім. О.О. Потебні НАН України.

Зі вступним словом виступив директор Інституту української мови доктор філологічних наук, професор Гриценко Павло Юхимович.  Привітали установу з ювілеєм  віце-президент Національної академії наук України академік НАНУ Пирожков Сергій Іванович, академік-секретар Відділення ЛММ НАНУ Жулинський Микола Григорович, голова Українського комітету славістів  академік НАНУ Онищенко Олексій Семенович, а також представники багатьох вишів нашої країни.

Від імені ректора нашого університету професора Копилова Сергія Анатолійовича вітальний адрес  і картину із зображенням Старої фортеці  вручили декан факультету української філології  та журналістики доцент Коваленко Борис Олексійович та завідувач кафедри української мови професор Марчук Людмила Миколаївна.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка може пишатися тим, що в Інституті української мови НАН України працюють наші випускники: доктор філологічних наук, професор Бріцин Віктор Михайлович; кандидат філологічних наук, заступник директора Інституту з наукової роботи Горголюк Ніна Георгіївна; кандидат філологічних наук, докторант відділу наукової термінології  Казимірова Ірина Андріївна.

Інститут є гордістю всіх українців за великі справи плеяди яскравих особистостей, знаним у світі своїм високим інтелектуальним потенціалом, непохитними науковими традиціями, яскравими сторінками у літописі Незалежної України.

Інституту української мови – многая літа!

Борис Коваленко,  декан факультету української філології та

журналістики, кандидат філологічних наук, доцент