Мер міста вітає студентів та викладачів нашого вишу з Новим роком

Шановні студенти та викладачі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка! Від усього серця вітаю вас з прийдешніми святами, які кожному з нас дарують любов, віру і надію, – Новим 2017 роком і Різдвом Христовим.

На календарі минув ще один рік. Рік, який приніс як невдачі, так і досягнення, успіхи й перемоги; випробування і в той же час реалізацію сотень успішних проектів. Хочеться згадати й про те, що цей рік для нашого міста минув без жахливих звісток зі Сходу. Хоча ми ні на мить не забуваємо ні про загиблих героїв, ні про їх сім’ї.

Тож дякую за вашу підтримку та активну участь в житті міста, яке, безумовно, заслуговує на європейське майбутнє. Напередодні Нового року зичу кожному з вас добра, щастя, здоров’я, здійснення заповітних мрій і бажань, віри в себе й свої можливості, успіхів та процвітання.

Михайло Сімашкевич, міський голова Кам’янця-Подільського