Місяць: Лютий 2017

Хто зверху: жіноча сентиментальність чи чоловіча самовпевненість?

Ще вчора вони, такі гарні та закохані, сперечалися про те, хто кого більше любить. Сьогодні ж юнаки та дівчата стоять один напроти одного, спалюючи одним поглядом. Гострі підбори та приправлені перцем слова. Цього вечора вкотре буде вирішено – хто ж зверху?

Світло заповнює всю залу. Воно зосереджене на сцені, де скоро будуть проводитися баталії, проте й в залі його достатньо для того, щоб бачити один одного. Хлопці сидять біля дівчат. Поки що ці невимушені бесіди озвучуються лише музикою, яку несамовито викрикують чорні динаміки. Поп з елементами електро, щоб догодити всім. До «битви» ще часу досить.

Локації вже готові. Ведучі метушаться на сцені. Звукооператор і далі ставить веселі композиції, які відволікають від сумних думок про те, що завтра ще треба повертатися на заняття. Людей тим часом стає усе більше й більше. Всі хочуть поборотися за першість у стосунках

Фонова музика змінюється на тематичну. Незмінні ведучі Марія Герлєй та Вадим Беник уже тримають свої мікрофони та готові розпочинати гру. Дух суперництва починає наростати. Милі бесіди трансформуються в хижі погляди. Тепер є окремо хлопці, окремо дівчата. За ким із них буде перемога, буде вирішено згодом. Поки що шанси рівні.

Із перших секунд ведучі ведуть словесну перепалку. Навіть вітаючись із залом, кожен хоче «перетягнути ковдру» на свій бік. Проте голосні сьогодні однаково – як хлопці, так і дівчата.

Ведучі представляють учасників гри. На рожевій стороні дівчат – учасниці університетської команди черлідерів: Вікторія Поліщук, Аня Ареф’єва, Олександра Власенко та Анна Магерко. Напроти них із синього кутка виходять: гравець команди з американського футболу “Титани К-ПНУ” Іван Чорний, учасник команди зі street workout „Street Knight ” – Олексій Горщевський та КВНщики (куди ж без них!) Артур Святий та Назар Романі. Оголошують також суддю сьогоднішньої гри – Анатолія Анатолійовича Заводовського.

Гру розпочинають дівчата. Хлопці поступаються, керуючись правилом – добре сміється той, хто сміється останнім. Отже, в першому раунді гри ведучі підготували учасникам протилежних команд підступні запитання, на які вони мають дати правильну (або ж краще для суперників – неправильну) відповідь. Зала допомагає учасникам. Прислухаючись до кожної думки, команди дають відповіді.

Отже, в першому конкурсі перемагають хлопці та отримують за це додаткове запитання. Невже їхня схема таки працює?

Далі гра йде повним ходом. Ведучі використовують увесь арсенал іронічних та дещо саркастичних слів задля того, щоб збити суперника з правильного шляху або для того, щоб він запанікував та втратив віру в перемогу. Аудиторія дружно підтримує учасників.

Раунд за раундом проходять весело та цікаво. «Збери літери», «Покажи назву», «Бліц», «Хто я?» та фінальний раунд «Зміна ролями». Усім відомі правила кожної з цих ігор. І командам, і глядачам навіть не потрібні пояснення. Всім потрібна лише перемога!

Вечір добігає кінця. Бали підраховуються. І хлопці, і дівчата досі не втрачають своєї пильності. За безтурботним сміхом та ніжними поглядами прихована ворожнеча. Але коли на сцені зявляються «Х-фактори» нашого університету Ірина Угніченко, Аліна Шевчук та дует «Twins», тоді суцільний позитив охоплює не тільки глядачів у залі, але й супротивників на сцені.

Музика затихає. Хіба що в голові звучить барабанне дріботіння. Рахунок 5000:5000. Тепер крапку над “і” можуть поставити лише дивоглядки. По одному учаснику з команди виходять лише справжні «дивоглядкові» титани. Зала підводиться з місця. Усі затамували подих. Секунди тягнуться, мов хвилини. І ось! Перемога хлопців!. Дівчата кліпають очима.

Хлопці радіють. Їхній прагматичний розум (вперше за 4 гри) все ж таки переміг. А дівчата – сильні та незалежні, не розчаровуються, тому що їхня інтуїція підказує: наступного разу вони точно будуть «зверху».

Марина Ковальчук, студентка

факультету української філології та журналістики

 

Чемпіонат України з легкої атлетики з метань

13-15 лютого в місті Мукачево відбувся чемпіонат України з легкої атлетики з метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

Читати далі

ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

УСІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

У 2017-2018 навчальному році усі бажаючі випускники середніх (вищих) навчальних закладів мають можливість навчатись на фізико-математичному факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, здобуваючи престижні спеціальності:

 ФІЗИЧНІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

 Особливо наголошуємо на тому, що у навчанні за фізичною складовою випускники середніх закладів освіти (школи, коледжі) мають шанс здобути вищу освіту за наступними привабливими спеціалізаціями і кваліфікаціями:

ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ (АСПІРАНТУРА),

ДОКТОР ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК (ДОКТОРАНТУРА)

Що ж до випускників-фізиків ВНЗ відзначаємо, що у них є унікальні можливості навчатись в аспірантурі або докторантурі за спеціальністю: 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізика)

Детальнішу інформацію можна знайти на сайті у розділі аспірантура та докторантура.

Зауважимо, що аспірантура і докторантура функціонують при кафедрі методики викладання фізики і дисциплін технологічної освітньої галузі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Атаманчук Петро Сергійович  – завідувач випускової кафедри методики викладання фізики і дисциплін технологічної
освітньої галузі, доктор педагогічних наук, професор, академік АНВО України, Заслужений працівник освіти України;
Шевчук Олександр Володимирович – здобувач наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю: 13.00.02 – теорія та
методика навчання (фізика)

   Сайт:   mvf.kpnu.edu.ua

* E-mail: mvf@kpnu.edu.ua

Деканат факультету – (09849) 31601;

Атаманчук Петро Сергійович – 0972140853 ;

Шевчук Олександр Володимирович – 0977615646.

Викладач вишу – журі конкурсу-захисту

12 лютого 2017 р. в м. Хмельницькому відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Читати далі

Викладачі вишу відвідали школи міста Красилова

Із метою профорієнтації викладачі нашого вишу, – декан факультету української філології та журналістики, доцент кафедри української мови Борис Олексійович Коваленко, доц. кафедри біології та методики її викладання Максим Іванович Козак, доц. кафедри екології Іван Вікторович Федорчук – відвідали загальноосвітні школи м. Красилів.

Читати далі

Профорієнтація з майбутніми абітурієнтами

15 лютого 2017 року в рамках проведення профорієнтаційної роботи з майбутніми абітурієнтами та з метою налагодження співпраці із загальноосвітніми навчальними закладами Чернівецької області Читати далі

«Made wіth love»

Щасливі закохані пари, тримаючись за руки, ідуть на прогулянку, але все не так, як завжди. Чому? Тому що це свято тільки для двох. Тільки цього дня можна забути про турботи й негаразди і поринути в атмосферу ніжності та кохання. День Святого Валентина відзначають 14 лютого. Його ще називають Днем усіх закоханих. Хоча до нас він прийшов нещодавно, але його можна сміливо вважати найпопулярнішим. Цей день без перебільшень найромантичніший, найзагадковіший у році. Тільки цього дня шматок картонки у формі сердечка дарує радість і посмішку.

Чого ще чекають цього дня? Звісно, свято не обходиться без подарунків. Саме тому у виставковій залі нашого міста (вул. Соборна, 29а) проводилася виставка-ярмарка, присвячена Дню Святого Валентина. Всі роботи, які були показані на ній, виготовлені майстрами власноруч. Серед них – омріяні подарунки: сумки, гаманці, вироби зі шкіри, косметика ручної роботи на основі індійських трав, вироби з дерева та інші речі, якими ви можете прикрасити цей день, зробивши приємне для коханої людини. Атмосфера виставки просто вразила.
В натовпі неможливо було не помітити хлопця, який обирав подарунок досить старанно. Його цікавили всі дрібниці, адже подарунок має бути найкращим! Тут навіть не було сумнівів: він обирає подарунок для коханої. І ось він побачив той самий особливий сюрприз – ляльку із тканини, “щасливого” кота з метеликом на шиї, який обіймає свою подружку. Напевне, ці пухнастики були схожі саме на нього і його дівчину. Також на виставці були презентовані яскраві фігурні свічки, вироби з бісеру, прикраси з полімерної глини. Жоден не пішов із виставки без пакуночка для своєї другої половинки й гарного настрою.

І пам’ятайте, що головне – не кількість подарунків та їх вартість, а увага близької людини.

Юлія Бараболя, Максим Сльозкін

(фото Іванна Шептицька)