Випуск магістрів – 2019 в Університеті Огієнка!

Щорічно, взимку, в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбувається знаменна подія – випуск магістрів. Це свято, якому притаманні радісні й дещо сумні відтінки: вчорашні студенти, котрі після п’ятьох із половиною, здавалося б, довгих і водночас – таких швидкоплинних років покидають стіни рідної Alma-mater, вирушаючи у великий світ, щоб підкорювати найвищі професійні вершини.
Цьогорічне святкування було сповнене яскравих емоцій, приємних вражень, цікавих зустрічей, планів на майбутнє, гордості за свій виш.
Цьогоріч дипломи магістрів отримали близько 730 випускників дев’яти факультетів університету (денної та заочної форми навчання), з них понад 170 одержали дипломи з відзнакою.
Щиро вітаємо випускників із завершенням навчання, з подоланням однієї з найскладніших сходинок професійного зростання. Бажаємо успіхів, натхнення, досягнення своєї мети!

Оксана Фаріон