Концерт-мюзикл «Across the Globe» подорожує школами Дунаєвеччини

28 лютого 2019 року за сприяння ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Копилова С. А., керівника відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки Адамовського В. І., за підтримки управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради, директора Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Ковальчука Л. М., директора Дунаєвецького НВК (профіль:фізико-математичний, філологічний) Чекмана Ю. П., директора Дунаєвецької ЗОШ № 2 Свистяка В. М., директора Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (профіль: українська філологія) Антюка О. П. відбувся профорієнтаційний захід, організований кафедрою іноземних мов факультету іноземної філології (завідувач кафедри Уманець А. В.).Музична феєрія зачарувала всіх – дітей і дорослих. Студентам вдалося передати учням частинку своєї душі, створити атмосферу свята спілкування, пісні, танцю… Заохочені теплим прийомом, підтримкою, зацікавленими очима дітей та спільною справою, вони показали чарівне дійство – перенесли всіх присутніх у віртуальну кругосвітню подорож.Розпочалася подорож із Латинської Америки. Динамічний виступ дівчат-черлідерш – Власової Аліни, Сінкевич Вікторії, Куткіної Тетяни, студенток факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології – переніс глядачів у міські райони Ріо-де-Жанейро й запалив енергією весь зал.

Поважна, аристократична Європа… Віртуально шкіл закладу відвідали незабутню Францію. Красу та мелодійність французької мови відтворили відчути студенти історичного факультету, виконавши незабутню композицію “Je t’aime” (спів – Катерина Ковтуняк, танцювальний супровід – Діана Пацан та Артур Корженко). Лунала також поезія Василя Симоненка у французькому перекладі (Аліна Довга, студентка І курсу факультету української філології та журналістики).

Стара добра Великобританія вразила середньовічними мотивами та ірландськими танцями (Єлізавета Ставська, Марія Концунтейло, Ангеліна Болюк – студенти ІІ курсу природничого факультету). Душевні та проникливі пісні  «Rise like a Phoenix» (Катерина Ковтуняк) та «Chandelier» (спів – Діана Молчанкіна, гітарний супровід – Володимир Горохлюк, студенти ІV курсу педагогічного факультету) не залишили байдужим нікого. Сучасна динамічна композиція пролунала у виконанні дуету (скрипка – Юлія Радецька, магістрантка І курсу педагогічного факультету, гітара – Володимир Горохлюк).

Древня розмаїта індійська культура була представлена індійським танцем (Єлізавета Ставська, Марія Концунтейло, Ангеліна Болюк – студенти ІІ курсу природничого факультету).

Далека, нерозгадана Азія… Студентка ІІІ курсу факультету української філології та журналістики Вікторія Кравчук виконала японську пісню “Escape”. Драйвовий хіп-хоп (Христина Заяць, Марія Лазурко – студенти ІІ курсу факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології) не давав учням нудьгувати й запалював енергією всю глядацьку аудиторію. Запальна корейська пісня “Bboom Bboom” (Вікторія Кравчук) підняла натрій присутнім і викликала море позитивних емоцій. Турецький танець у виконанні Тетяни Муравської (магістрантки І курсу факультету української філології та журналістики) захоплено сприйняли і дорослі, і діти.

Продовжилася навколосвітня подорож у Сербії. Емоційне виконання хіта «Molitva» (Інна Баранюк, студентка ІІ курсу природничого факультету) викликало у глядачів найприємніші і найщиріші відчуття всього прекрасного на Землі. Подорожуючи Східною Європою, школярі насолоджувалися грайливою ритмікою молдавської пісні “Sub Pielea Mea”, яку майстерно виконав Тарас Воробець, студент ІІІ курсу природничого факультету, та зачаровувалися ніжною мелодикою польської пісні “Niepowiem jak” у виконанні Анни Кавунець, студентки ІІ курсу економічного факультету.

Закінчення подорожі піснею «Ще не вмерла Україна» польською мовою у виконанні Інни Баранюк та вихід усіх учасників мюзиклу на сцену «зірвали» оплески вдячних глядачів.

Час збіг непомітно.

Харизматичні ведучі Михайло Біляк (студент ІІІ курсу історичного факультету) та Анастасія Норкіна (студентка ІІ курсу природничого факультету) мандрували з глядачами у віртуальній подорожі та англійською мовою коментували всі події. Загалом зі сцени звучало сім мов: англійська, французька, сербська, польська, молдавська, корейська та японська.

Музичний супровід свята забезпечив Віталій Смірнов (студент І курсу фізико-математичного факультету).

Завершили концерт-мюзикл виступи Ковальчука Л. М., директора Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 та Уманець А. В., завідувача кафедри іноземних мов і показ відеоролика про Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

Кафедра іноземних мов