Чергове засідання приймальної комісії КПНУ

Сьогодні на черговому засіданні приймальної комісії К-ПНУ під головуванням ректора університету Сергія Копилова було обговорено низку важливих питань, зокрема результати проведення вступних випробувань для абітурієнтів зі спеціальними умовами вступу і результати творчих конкурсів за ОП “Фізична культура і спорт (Тренер з видів спорту)”, “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво)”, “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (Реставрація творів мистецтва)”, питання щодо продовження подання документів для здобуття ОС “Магістр” та початку подання документів для здобуття ОС “Бакалавр” (на основі повної загальної середньої освіти та ОКР “Молодший спеціаліст”). Голова приймальної комісії звернув увагу присутніх на належний стан дотримання санітарно-протиепідемічних норм під час організації та проведення вступної кампанії 2020 в університеті.

Проведення стрільб на кафедрі військової підготовки

Програма навчання офіцерів інженерних військ передбачає вдосконалення навичок роботи зі стрілецькою зброєю. Заняття з вогневої підготовки розпочалися з теорії, а завершилися практичними заняттями — стрільбами з автомата Калашникова та пістолета ПМ.

Але головним заходом під час навчальних зборів студентів стане складання комплексного випускного екзамену, підготовка до якого активно триває, та церемонія прийняття військової присяги.

Кафедра військової підготовки

Проведення стрільб на кафедрі військової підготовки
« 1 of 13 »

НОВІ ДОСЯГНЕННЯ УНІВЕРСИТЕТУ ОГІЄНКА В КОНСОЛІДОВАНОМУ РЕЙТИНГУ ВИШІВ УКРАЇНИ 2020 РОКУ

На інформаційному освітньому ресурсі «Освіта.ua» представлено консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2020 року, який оприлюднено 12 серпня 2020 року на офіційному вебсайті (URL : https://osvita.ua/vnz/rating/51741/).

Консолідований рейтинг у 2020 році охопив 241 заклад вищої освіти України, серед яких і Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. Як і торік, вихідними даними для складання консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України слугували найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги закладів освіти України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання закладів вищої освіти.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка впродовж останніх років демонструє покращення своїх рейтингових показників, посівши у 2020 році 122 місце серед 241 закладу вищої освіти України (у 2019 році – 124 місце серед 240; у 2018 році – 128 місце серед 237):

Консолідований рейтинг закладів вищої освіти України

Назва закладу вищої освіти
Місце у загальному рейтингу
ТОП 200 Україна
Бал ЗНО на контракт
Scopus
Підсумковий бал
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка
122
88
155
132
375

 

У межах рейтингу також було визначено рейтинг закладів вищої освіти міст і областей України. Серед закладів вищої освіти м. Хмельницького та Хмельницької області К-ПНУ посів 2 місце (URL : https://osvita.ua/vnz/rating/45569/):

Назва закладу вищої освіти
Місце
Місце у загальному рейтингу
ТОП 200 Україна
Бал ЗНО на контракт
Scopus
Підсумковий бал
Хмельницький національний університет
1
67-68
69
143
46
258
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка
2
122
88
155
132
375
Хмельницький університет управління та права ім. Леоніда Юзькова
3
144-145
160
66
177
403
Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького
4
163-164
201
45
177
423
Подільський державний аграрно-технічний університет
5
230-231
182
201
177
560
Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
6
232-233
201
187
177
565

Попереду – нові 100 років успішного поступу та нових звершень!

 Навчально-методичний центр 

забезпечення якості освіти

Вітаємо Гілевич Крістіну із золотою медаллю!

З 1 до 6 серпня у Львові проходив відкритий чемпіонат України з кульової стрільби. Студентка другого курсу факультету фізичної культури Гілевич Крістіна в особистій першості виборола золоту медаль у вправах ГП-12 та ГП-11А, а в командній першості – золоту медаль у вправі ГП-11А та срібну медаль у вправі ГП-12. Тренує спортсменку старший викладач кафедри фізичного виховання, заслужений тренер України з кульової стрільби Олександр Коваль.

Вітаємо Крістіну та її тренера з перемогою і бажаємо нових спортивних досягнень!

Спортклуб

«Szkola Otwartego Umyslu»: продовжуємо співпрацювати!

Уже багато років поспіль студенти, магістранти та аспіранти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка під керівництвом викладачів беруть участь у Міжнародному інтеграційному проекті «Школа Відкритого Розуму», котрий організовують університети-партнери в межах угоди про співпрацю з Університетом імені Яна Кохановського (м. Кельце, Республіка Польща).

Читати далі

Триває військовий збір на кафедрі військової підготовки К-ПНУ

З 29 липня 2020 року на базі військової частини А2738 розпочалися підсумкові навчальні збори студентів 2 курсу, які проходили навчання за програмою підготовки офіцерів на кафедрі військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Студенти опановують практичні навички за відповідними спеціальностями.

Під час занять увагу акцентовано на вивченні будови і застосуванні інженерної техніки в різних видах бою з урахуванням особливостей проведення ООС, стрільб, підривів боєприпасів, розгортання електричних станцій, водіння інженерної техніки, тактико-спеціальної підготовки. Навчальні збори триватимуть до 29 серпня 2020 року.

« 1 of 6 »

 

Кафедра військової підготовки К-ПНУ

Підготовка до навчального року в університеті: нові виклики, пріоритети та основні завдання

В умовах пандемії COVID-19 Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка продовжує працювати в штатному режимі. Зокрема, триває активна підготовка до нового навчального року. За окремими напрямами діяльності активізувалася робота з урахуванням рекомендацій Міністерства охорони здоров’я, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби. Освітній процес в університеті планують організувати відповідно до графіку, за яким відбуватиметься допуск здобувачів вищої освіти до вишу. На сьогодні в К-ПНУ здійснюють систематичний контроль за дотриманням усіх протиепідемічних заходів. Заплановано, що початок навчального року для студентів 2, 3, 4 курсів та 2 курсів магістратури розпочнеться 1 вересня, для студентів 1 курсів та 1 курсів магістратури – 14 вересня. Здійснюють підготовку щодо реалізації змішаної моделі навчання на всіх спеціальностях університету.

Читати далі

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка в міжнародному рейтингу університетів світу «Ranking web of universities (webometrics)»

Національна дослідницька рада Іспанії внесла Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка до чергової редакції міжнародного рейтингу університетів світу «Ranking Web of Universities (Webometrics)», котрий було оприлюднено 30 липня 2020 р. на вебсайті (URL : http://www.webometrics.info/en/Europe/Ukraine%20).

Читати далі

Актуальна інформація про поселення в студентські гуртожитки!

До уваги студентів ІІ, ІІІ, IV курсів та ІІ курсу ОС “магістр”, які бажають переселитися/поселитися (якщо раніше не проживали) у гуртожитки К-ПНУ!

З 03 до 20 серпня 2020 року триває подання заяв на поселення/переселення до гуртожитків Кам’янець-Подільського національного університету імені І. Огієнка. Цьогоріч подання заяв здійснюватимуть у дистанційному режимі.

Форма заяви, яку потрібно заповнити онлайн, доступна  на вебсайті профкому студентів, аспірантів та докторантів університету (http://profkom.kpnu.edu.ua)

 

Профком студентів, аспірантів та докторантів К-ПНУ

Вітаємо з присвоєнням звання судді міжнародної категорії з настільного тенісу.

Щиро вітаємо старшого викладача кафедри спорту і спортивних ігор К-ПНУ, кандидата педагогічних наук Олександра  Алєксєєва з присвоєнням звання судді міжнародної категорії з настільного тенісу. Відповідний сертифікат, що підтверджує зазначений статус, видала Міжнародна федерація настільного тенісу (ITTF). Бажаємо Олександру Олексійовичу наснаги в досягненні нових наукових і професійних здобутків!