День: 23.05.2019

Статус “народного” підтверджено!

23 травня 2019 року в актовій залі мистецького корпусу педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся грандіозний концерт, на якому виступили творчі колективи нашого університету.

Під час проведення цього академічного концерту оркестр народних інструментів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (керівник – професор Іван Маринін)  та хорова капела нашого вишу “Мелос” (художній керівник – доцент Любов Мартинюк) підтверджували статус “народного”.

Атестаційна комісія високо оцінила якість підготовки наших колективів, та висловила позитивні відгуки щодо їхніх виступів.

Усі присутні на цьому святі із захопленням слухали музичні композиції та насолоджувалися мелодикою класичних і українських народних творів.

Прес-центр університету

“Urb-I-place”: від навчання до співпраці з British Council

Щорічно при виконавчому комітеті Кам‘янець-Подільської міської ради для цілеспрямованої молоді міста проводиться навчання на факультеті муніципального управління. Такими заняттями зацікавилися студенти факультету іноземної філології Ольга Максимчук, Олена Цибуля, Оксана Чіпак і Діана Яцишин, які впродовж двох місяців проходили стажування в міській раді. Студентки університету ознайомилися з особливостями роботи органів місцевого самоврядування, поспілкувалися з мером міста Михайлом Сімашкевичем, керівниками департаментів, виступили як їхні дублери, а головне – навчилися писати та захищати проекти соціальної дії.

Найактивнішою учасницею цієї події була Діана Яцишин, фасилітатор British Council у рамках проекту «Active Citizens», учасниця міжнародної програми «AIESEC», член ГО «Студентське самоврядування К-ПНУ імені Івана Огієнка». Саме багатий досвід участі в різноманітних програмах став основою для створення проекту, ініціатором ідеї якого є Тетяна Сторчова, керівник відділу міжнародних зв`язків.

Під час зустрічі з ректором університету Діана Яцишин презентувала основні завдання проекту «Urb-I-place». Сергій Копилов схвалив проект, наголосивши на необхідності його реалізації.

15 травня в прес-центрі міської ради наші студенти гідно представили проект «Urb-I-place», який знайшов підтримку в місцевої влади та увійшов у трійку найкращих проектів міста.

І вже 18 травня Алла Хоптяр, провідний фахівець відділу міжнародних зв`язків, вкотре стала учасницею форуму координаторів «Active Citizens» (м. Київ). На форумі Алла Хоптяр мала змогу поспілкуватися з директором Британської Ради в України Саймоном Вільямсом, котрий високо оцінив ідею створення проекту “Urb-I-place”, зокрема наголосив на креативності його назви.

Заключним етапом розмови стало обговорення подальших перспектив співпраці Університету Огієнка з British Council.

Прес-центр університету