День: 02.06.2019

Наші волейболісти – абсолютні чемпіони!

З 10.05 по 12.05.2019 року в Кам’янці-Подільському в спортивному залі Подільського державного аграрного університету проходив фінал чемпіонату України серед команд вищої “Студентської ліги”, до якого потрапили чотири команди з бонусними очками:

КПНУ імені Івана Огієнка -3 очки;

ТНПУ імені В. Гнатюка – 2 очки;

НУВГП м. Рівне – 1 очко;

ТНЕУ м. Тернопіль – 0 очок.

Змагання проводилися за коловою системою (Бергера). Першого деня зустрілися команди з Рівного (НУВГП) та Тернополя (ТНПУ). З рахунком 0:3 перемогу святкували тернополяни.

У другій зустрічі команда нашого вишу святкувала перемогу над ТНЕУ – 3:0. Наступного дня змагань команда КПНУ імені Івана Огієнка зустрілася з командою ТНПУ імені Володимира Гнатюка і перемогла в цікавому протистоянні 3:1. У другій зустрічі НУВГП переміг 3 команду ТНЕУ – рахунок 3:0. Третього дня чемпіонату зустрілися тернополяни ТНЕУ та ТНПУ ім. В. Гнатюка. З рахунком 1:3, а перемогу святкувала команда ТНПУ ім. В. Гнатюка. Друга зустріч поєднала багаторічних суперників – КПНУ ім. І. Огієнка та НУВГП (м. Рівне). З рахунком 3:1 перемогу отримали студенти нашого вишу. В складі команди Камянець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка виступали студенти факультету фізичної культури: МСУ Станіслав Лизанець, Сергій Руденко, Богдан Мазенко, Вадим Патратій, Олексій Головень, Віктор Краєвський, Олександр Наложний, Віталій Кучер і КМСУ Ілля Довгий. За підсумками триденного протистояння місця розподілилися так:

І місце посіла команда КПНУ ім. І. Огієнка – 12 очок;

ІІ місце вперше посіла команда ТНПУ ім. В. Гнатюка – 8 очок;

ІІІ місце посіла команда НУВГП ( м. Рівне) – 4 очки;

IV місце посіла команда ТНЕУ (м. Тернопіль) – 0 очок.

Чоловіча волейбольна команда нашого вишу десятий рік поспіль здобуває перемогу, що є національним рекордом України. Варто зазначити, що за десять років фіналу команда не зазнала жодної поразки у фінальних змаганнях. Окрім того 22 студенти виконали норматив КМСУ, 22 студенти – норматив МСУ й один студент Дмитро Шоркін виконав норматив МСУМК.

Вітаємо чоловічу волейбольну команду та її тренера Євгена Козака з такими високими досягненнями. Бажаємо команді не зупинятися на досягнутому й успішно виступити на Всеукраїнській Універсіаді.

Щиро дякуємо ректорові університету Саргію Копилову й деканові факультету фізичної культури Івану Стасюку за підтримку і розуміння.

Впродовж вищезазначеного терміну проходив ще й третій фінальний тур чемпіонату міста з волейболу, в якому студенти нашого університету також брали участь і за підсумками трьох турів стали чемпіонами Кам’янця-Подільського.

Вітаємо спортсменів і тренера з перемогою!

Прес-центр університету