Презентація кінохроніки відкриття Кам’янець-Подільського державного українського університету 1918 року 

З нагоди святкування 102-ої річниці від дня заснування нашої славної alma mater – Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка — 22 жовтня о 19:00  біля головного корпусу університету завдяки старанню аспіранта історичного факультету Дмитра Баб’юка та за підтримки товариства «Просвіта» для широкого загалу, а також і для викладачів, студентів та працівників вишу було презентовано унікальні рідкісні кадри кінохроніки, відзняті в день відкриття нашого університету.

Читати далі

Академічні стипендії Президента України

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 29 вересня 2020 року ( № 1208 ) “Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на семестр 2020 – 2021 навчального року” академічні стипендії Президента України на семестр 2020 – 2021 навчального року призначено студентам Кам’янець – Подільського національного університету імені Івана Огієнка:

Читати далі

Університет Огієнка долучився до відзначення Міжнародного дня академічної доброчесності

21 жовтня  – Міжнародний день академічної доброчесності, до святкування якого цьогоріч уперше долучилась і Україна. З нагоди свята в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулась презентація буклета «Дотримання академічної доброчесності – твоя запорука якісного навчання і професійного розвитку». У буклеті представлена інформація про принципи академічної доброчесності, основні порушення та види відповідальності за вчинення академічної недоброчесності, заходи, спрямовані на реалізацію політики дотримання доброчесності в Університеті Огієнка. Над розробленням буклета працювали члени комісії з питань академічної доброчесності (Мазур Н.А., Дубінський В.А., Штефанко Ю.В., Власова А.А.), к.ф.н. Шевчук З.С.

Читати далі

Нагородження переможців рейтингу здобувачів вищої освіти серед студентів

22 жовтня 2020 р. Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка святкував річницю від дня урочистого відкриття. Сьогодні, як і 102 роки тому, заклад вищої освіти є осередком розвитку української науки, культури і громадської думки в Україні, місцем, де формується інтелігенція нашого суспільства.

Читати далі

Молебень у день заснування Університету Огієнка

Заснований у буремні роки національно-визвольної боротьби початку ХХ ст., Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка впевнено крокує у друге століття успіху.

22 жовтня, в день 102-ї річниці від дня заснування першого Державного Українського Університету, на подвір’ї історичного факультету, біля каплиці Храму Різдва Христового, відбувся святковий молебень. Під час богослужіння особливо піднесено звучали молитви за Університет, його керівництво, студентів та викладачів.

Насамкінець настоятель церкви о. Марат Цішковський побажав усім присутнім миру, злагоди, здоров’я та добробуту, а Університету — процвітання та успіху!

Максим Сльозкін, магістрант історичного факультету,

член Національної спілки журналістів України

Привітання від Національного Еразмус+ офісу в Україні

З приємністю повідомляємо, що Команда Національного Еразмус+ офісу в Україні та Національна команда експертів з реформування вищої освіти висловлюють щиру повагу та вітають Університет Огієнка з перемогою в конкурсах Програми ЄС Еразмус+ напряму Розвитку потенціалу вищої освіти.

Читати далі

Програма заходів з нагоди 102 річниці К-ПНУ

Урочистий молебень за здоров’я й подальші успіхи колективу К-ПНУ

22 жовтня з нагоди відзначення 102-ї річниці від дня урочистого відкриття Кам’янець-Подільського державного українського університету викладачі, студенти та співробітники університету, представники релігійної громади Храму Різдва Христового взяли участь в урочитому молебні за здоров’я й подальші успіхи колективу К-ПНУ. 

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, ПРАЦІВНИКИ ТА СТУДЕНТИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА!

У цей знаковий для науково-освітянського загалу нашого міста день вітаємо Вас зі святом – 102-ою річницею від дня заснування Кам’янець-Подільського Державного Університету.

Читати далі

Урочисте відкриття Центру підготовки до міжнародних іспитів «Пірсон»

Сьогодні, 21 жовтня при Лінгвістичному центрі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулось урочисте відкриття Центру підготовки до міжнародних іспитів «Пірсон».

Тепер в Кам’янці-Подільському з’явилась унікальна можливість підготуватися до складання іспиту Pearson Test of English General та отримати міжнародний сертифікат з англійської мови, визнаний багатьма країнами світу.

Читати далі