День: 21.11.2019

Турнір із настільного тенісу «Кубок Корчагіна»

14-17 листопада Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбувся  міжнародний турнір із настільного тенісу «Кубок Корчагіна». Цьогоріч у турнірі взяло участь понад 300 спортсменів із різних регіонів України: Вінницької, Донецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької областей. Цікаво, що кам’янецькі турніри почали приваблювати й закордонних спортсменів. Так, із сусідньої Молдови приїхали 24 спортсмени, з Едмонтона – двоє канадських гравців. Були серед учасників також тенісисти з Сирії та Ірану.

Головний суддя змагань – С.А. Лімонов, організатор – О.О. Алєксєєв.

Змагання були розділені на дві частини: дитячо-юнацьку і дорослу. В обох частинах учасники спочатку пройшли відбірковий етап у групах, а потім – до фіналу відповідно до результатів відбору. Наприкінці змагань був проведений ВІП-турнір для всіх охочих.

Серед дітей наймолодшої категорії (2008 р.н. і молодші) найкраще виступили юні гравці з Молдови. Вони отримали майже 90% усіх нагород, переважно дівчата, котрі посіли всі три призові місця! У старших вікових категоріях призерами стали й деякі представники Хмельницької, Івано-Франківської та Вінницької областей.

Призери змагань

Юнаки 2008 р.н. та мол.

1 місце – Ігор Касим (Авдарма, Молдова),Влад Ямчук (Білогір’я, Хмельницька обл.)

2 місце – В’ячеслав Леу (Кишинів, Молдова)

3 місце – Богдан Марамора (Чернівці)

Дівчата 2008 р.н. та мол.

1 місце – Камелія Табарча (Бричани, Молдова)

2 місце – Марина Язаджі (Авдарма, Молдова)

3 місце – Марина Гаргалик (Авдарма, Молдова)

Юнаки 2005-2007 р.н.

1 місце – Олександр Бринюк (Кам’янець-Подільський)

2 місце – Валентин Петручок (Кременець)

3 місце – Денис Кантаревич (Кам’янець-Подільський)

Дівчата 2005-2007 р.н.

1 місце – Лариса Потапова (Вінниця)

2 місце – Анастасія Шкірка (Бричани, Молдова)

3 місце – Валерія Попова (Чернівці)

Юнаки 2001-2004 р.н.

1 місце – Любомир Шешурак (Тисмениця, Івано-Франківська обл.)

2 місце – Владислав Ямчук (Білогір’я, Хмельницька обл. )

3 місце – Сергій Максимів (Тисмениця, Івано-Франківська обл. )

Дівчата 2001-2004 р.н.

1 місце – Вікторія Соколова (Кам’янець-Подільський)

2 місце – Наталя Алексєєва (Хмільник)

3 місце – Вікторія Ісаєва (Вінниця)

У дорослій частині змагань боротьба точилася між спортсменами Донецької, Івано-Франківської, Хмельницької та Чернівецької областей. Окрім чоловіків, у змаганнях взяли участь і жінки, серед яких визначилася трійка найкращих. Під час ВІП-турніру кращими тенісистами із числа всіх вікових категорій стали учасники з Покровська (Донецька область) – Олександр Ковальчук і Павло Волков.

Призери серед дорослих гравців

Чоловіки 18-39 р.

1 місце –  Віталій Савчук (Тисмениця, Івано-Франківська обл. )

2 місце – Борис Фоменко (Дрогобич)

3 місце – Ростислав Довгань (Чернівці)

Чоловіки 40-49 р.

1 місце – Олександр Ковальчук (Покровськ)

2 місце – Олександр Фомін (Тирасполь)

3 місце – Юрій Гара (Хмельницький)

Чоловіки 50-59 р.

1 місце – Олександр Фомін (Тирасполь)

2 місце – Юрій Гара (Хмельницький)

3 місце – Григорій Олійник (Хмельницький)

Чоловіки 60-69 р.

1 місце – Павло Волков (Покровськ)

2 місце – Віктор Лугін (Чернівці)

3 місце – Юрій Бозуленко (Чернівці)

ВІП-турнір

1 місце – Олександр Ковальчук (Покровськ)

2 місце – Павло Волков (Покровськ)

3 місце – Сергій Степанков (Кам’янець-Подільський)

Вітаємо всіх призерів із нагородами, бажаємо їм подальших успіхів!

Спортклуб

Подяка колективу університету!

Президія Національної академії наук України відзначила ПОДЯКОЮ трудовий колектив Кам’янець-Подільського національного університету за багатолітню плідну наукову і педагогічну працю, активну роботу з творчої інтеграції вищої школи і науки.

Пишаємося високою оцінкою нашої праці!

Пресцентр університету

Меморандум про порозуміння між Університетом Огієнка та Інститутом наук про родину і соціальну працю Люблінського католицького університету Іоанна Павла ІІ

Меморандум про порозуміння між Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка та Інститутом наук про родину і соціальну працю Люблінського Католицького університету Іоанна Павла ІІ в Польщі укладено та погоджено сторонами 31 травня 2019 року (угода діє впродовж трьох років). Цей документ передбачає взаємне зацікавлення розвитком освітньо-навчальних та суспільних зв’язків, рівнем міжкультурного та міжнародного навчання. Читати далі