Нові суддівські кадри Хмельниччини

З 27 по 30 листопада в Кам’янці-Подільському Хмельницької області відбувся семінар для суддів І рівня TOESC.

Заняття проводилися на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка під керівництвом офіційного лектора з легкої атлетики України В’ячеслава Нищеменка. В роботі семінару взяли участь студенти та викладачі факультету фізичної культури Університету, Огієнка, вчителі фізичної культури шкіл міста, тренери ДЮСШ, а також представники Хмельницького, Ярмолинців, Старої Синяви, Гуменців.

Після завершення семінару та успішного складання іспиту учасники отримали сертифікати технічних осіб І рівня TOESC. Вони матимуть право долучатися до суддівства змагань із легкої атлетики. Сертифікати вручив Олександр Прокопов, голова федерації легкої атлетики Хмельницької області.

Спортклуб