Високі відзнаки викладачів університету

Якість підготовки висококваліфікованих фахівців у закладах вищої освіти України насамперед обумовлюється визнанням напрацювань науково-педагогічних працівників вишу.

26 грудня на засіданні вченої ради Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка ректор університету Сергій Копилов вручив науково-педагогічним працівникам нашого вишу дипломи академіка та члена-кореспондента Національної академії наук вищої освіти України.

Диплом та посвідчення академіка Національної академії наук вищої освіти України отримали:

БАХМАТ Наталія Валеріївна, доктор педагогічних наук, професор, заступник декана педагогічного факультету з наукової роботи та інформатизації освітнього процесу;

КОМАРНІЦЬКИЙ Олександр Борисович, доктор історичних наук, доцент, заступник декана історичного факультету з наукової роботи та інформатизації освітнього процесу;

Диплом та посвідчення члена-кореспондента Національної академії наук вищої освіти України отримав ДУБІНСЬКИЙ Володимир Анатолійович, кандидат історичний наук, доцент, перший проректор університету.

Медаллю Національної академії наук вищої освіти України “За успіхи в науково-педагогічній діяльності” нагороджено БАЖЕНОВУ Стефанію Едуардівну, доктора історичних наук, професора.

Медаллю Національної академії наук вищої освіти України “імені Івана Івановича Огієнка” нагороджені:

КОПИЛОВ Сергій Анатолійович, доктор історичних наук, професор, академік АН ВО, ректор університету;

ЗАВАЛЬНЮК Олександр Михайлович, доктор історичних наук, професор, академік АН ВО.

Також ректор університету Сергій Копилов вручив грамоти переможцям рейтингу науково-педагогічних працівників, кафедр та факультетів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за 2018-2019 навчальний рік.

Вітаємо викладачів із високими відзнаками та бажаємо успіхів у подальшій науковій діяльності!

Пресцентр університету