День: 26.02.2020

Тренерський семінар із пауерліфтингу

22-23 лютого на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за підтримки Спортивного Комітету України, Федерації пауерліфтингу України, ректорату університету та факультету фізичної культури відбувся тренерський семінар із пауерліфтингу за участю легендарного Дітмара Вольфа, члена тренерської комісії IPF, головного тренера збірної команди з пауерліфтингу Німеччини, екс-тренера збірної команди Норвегії.

Читати далі

Перемога Святослава Семикраса

20-22 лютого в місті Луцьку проходив чемпіонат України з сумо, на якому студент факультету фізичної культури Святослав Семикрас виборов три медалі: золото серед спортсменів до 23 років, срібло серед дорослих та бронзу в абсолютній ваговій категорії.

23 лютого в Луцьку на міжнародному турнірі з сумо на Кубок Любарта наш спортсмен посів друге місце у ваговій категорії до 85 кг.

Вітаємо Святослава та бажаємо нових перемог!

Спортклуб