День: 28.03.2020

28 березня – Всесвітній день історика

28 березня – Всесвітній день історика. Дорогі історики, прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята! Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійного зростання, результативної праці та цікавих подорожей сторінками минулого.

Historia est magistra vitae, vero testis temporum.

Пресцентр університету

Університет на дистанційному

Сьогодні своїм цінним досвідом ділиться:

Gennadiy Besarabchuk, керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти університету:

«У період надзвичайної ситуації в Україні через поширення епідемії коронавірусної інфекції та запровадження карантину важливим завданням кожного науково-педагогічного працівника університету є забезпечення безперервного здійснення освітнього процесу зі здобувачами вищої освіти та забезпечення його якісного рівня роботи. Цьому максимально сприяють сучасні дистанційні технології навчання, зокрема модульне об’єктно-орієнтоване динамічне навчальне середовище (MOODLE), яке використовується в університеті вже тривалий час.

Читати далі