9 травня – День Перемоги!

9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цього року виповнюється 75 річниця визволення України від нацистських загарбників. Цього дня ми вшановуємо пам’ять усіх тих, хто віддав своє життя заради миру, хто не повернувся з війни.

Представники колективу економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка привітали з Днем перемоги свого колегу О.М. ЖУКА, ветерана, кандидата економічних наук, доцента кафедри економічної теорії.
Онисим Михайлович із 17 років воював у складі 18-го окремого кулеметного батальйону морської піхоти Артемівського сектора берегової охорони Тихоокеанського флоту. Свій нелегкий героїчний шлях ветеран пройшов на Далекому Сході. Сьогодні вчений-економіст, перебуваючи на пенсії, підтримує зв’язок із колегами і студентами економічного факультету, допомагає корисними порадами й повсякчас заряджає оптимізмом.

Вічна пам’ять героям!

Кафедра економіки підприємства