День: 20.08.2020

МОН готує проєкт концепції державної програми відновлення та розбудови мережі гуртожитків для студентів

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції державної програми відновлення та розбудови мережі гуртожитків для проживання студентів закладів вищої освіти на 2021-2025 роки».

Мета Концепції – визначити передумови, причини та концептуальні підходи до вирішення проблеми відновлення та розбудови мережі гуртожитків для студентів закладів вищої освіти в Україні.

Проєкт розроблений на виконання Закону України «Про вищу освіту», пункту 2 статті 2 Указу Президента України № 210/2020 «Про вдосконалення вищої освіти в Україні» та ґрунтується на результатах аналізу стану і проблем забезпеченості гуртожитками студентів закладів вищої освіти.