День: 21.10.2020

Урочисте відкриття Центру підготовки до міжнародних іспитів «Пірсон»

Сьогодні, 21 жовтня при Лінгвістичному центрі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулось урочисте відкриття Центру підготовки до міжнародних іспитів «Пірсон».

Тепер в Кам’янці-Подільському з’явилась унікальна можливість підготуватися до складання іспиту Pearson Test of English General та отримати міжнародний сертифікат з англійської мови, визнаний багатьма країнами світу.

Читати далі

Презентація кінохроніки К-ПНУ

Запрошуємо всіх охочих стати першими глядачами унікальної кінохроніки відкриття Кам’янець-Подільського державного українського університету 1918 року. Презентація відбудеться 22 жовтня о 19:00 перед головним корпусом К-ПНУ

Педагогічному факультету – 60 славних літ!

Шановні колеги, співробітники, студенти педагогічного факультету! Щиро вітаю вас зі знаменною датою – 60-річчям!

Шлях, який пройшов наш факультет, це шлях становлення, розвитку, здобуття досягнень у науковій, навчальній, культурно-просвітницькій роботі, визнання як потужного підрозділу університету. Тисячі випускників педагогічного факультету успішно працюють у навчальних закладах, наукових установах та інших сферах України.
Бажаю вам подальшої успішної праці, сили й натхнення, нових творчих злетів, щастя, радості, здоров’я!

Лабунець В.М., декан педагогічного факультету