День: 28.11.2020

Скорботна пам’ять України

Кожного року в Україні вшановують пам’ять за загиблими від штучного голоду, організованого радянською владою в XX столітті.

Згадувати жертв голодомору на офіційному рівні вперше запропонував своїм указом другий президент України Леонід Кучма в листопаді 1998 року. Називалася жалобна дата Днем пам’яті жертв Голодомору. 2000 року назву було змінено на День пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій. Указом третього президента Віктора Ющенка від 21 травня 2007 року він став називатися День памяті жертв голодоморів.

Читати далі

Перемога Катерини Струк на Міжнародному конкурсі “Jiskra 2020 – Czech Republic”

Вітаємо Катерину Струк, студентку 2 курсу педагогічного факультету спеціальності “Музичне мистецтво”  (клас доцента Альони Боршуляк), із перемогою на Міжнародному конкурсі “Jiskra 2020 – Czech Republic” (Прага,Чехія) та здобуттям диплома Лауреата I ступеня (номінація “Інструментальне виконавство”, а також її художнього керівника, доцента кафедри музичного мистецтва Альону Боршуляк, котру нагородили Подякою.

Бажаємо Катерині та її художньому керівникові творчої наснаги та нових перемог!

Пресцентр університету