21 травня 2021 р. у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка було підбито підсумки співпраці вишу з Управлінням освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, Центром професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради, Кам’янець-Подільським міським науковим товариством МАН, Кам’янець-Подільською міською організацією Національної спілки краєзнавців України.
Розпочав засідання в. о. ректора К-ПНУ, Володимир Дубінський, який презентував сьомий збірник наукових матеріалів за підсумками роботи Кам’янець-Подільського міського наукового товариства МАН «Наукові студії учнів-старшокласників» у 2020-2021 н.р. З вітальним словом виступив начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Сергій Мельник, який озвучив основні досягнення учнів закладів загальної середньої освіти міста, повідомив про нагороди, якими були відзначені переможці в Хмельницькій обласній раді. Василь Кобильник, проректор з науково-методичної роботи, привітав усіх присутніх та зазначив, що теми, які представлені на захист МАН, є актуальними в умовах сьогодення і відіграють провідну роль у сучасній науці.
Декан історичного факультету Анатолій Глушковецький наголосив, що історичний факультет радо вітатиме присутніх на засіданні учнів-молодих науковців у статусі студентів вишу, де вони зможуть реалізувати свій науковий потенціал і зазначив, що приємно бачити в одній залі учнів та їхніх наукових керівників – випускників історичного факультету. Голова Кам’янець-Подільської міської організації Національної спілки краєзнавців України Олександр Комарніцький проаналізував основні актуальні наукові напрямки з історії, які були представлені на захисті МАН, та побажав манівцям не втрачати наснагу і віру в перемогу. Сергій Морозюк, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради, подякував колегам за співпрацю та висловив сподівання на її результативне продовження.
На засіданні були присутні учні та наукові керівники, роботи яких були представлені на ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН у відділеннях «Філософія та суспільствознавство», «Історія». Зокрема Ярослав Гордіца, учень 11-Б класу Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу № 14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії, Анастасія Дьомінова, учениця Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу № 13 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням польської мови і гімназії, Уляна Кричковська, учениця 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею, Олександра Макаревич, учениця Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу № 9 ім. А. М. Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв, Катерина Мельник, учениця 10 класу Кам’янець-Подільського ліцею, Яна Мельник, учениця 10 класу Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 ім. Л. Дмитерка, Богдан Олендра, учень 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, Влада Ратушняк, учениця 11 класу Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Т. Г. Шевченка, Андрій Рудик, здобувач освіти 9 класу Кам’янець-Подільського ліцею, отримали збірники «Наукові студії учнів-старшокласників», добірку наукової літератури, яка сприятиме розвитку наукового та творчого потенціалу манівців.
-
-
Валентина Колодій,
координатор роботи зі студентською молоддю К-ПНУ