День: 14.05.2021

Вітаємо університетську родину з Днем науки!

Шановні науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти!

Сердечно вітаємо всіх із Днем науки!

Це свято – особливе для Університету Огієнка, свято пошанування наших столітніх наукових традицій, вагомих досягнень учених, якими ми пишаємося,  підбиття підсумків роботи і сміливі наукові плани на майбутнє.

Наш рідний університет згуртував біля себе працьовитих, мудрих і талановитих людей, які сміливо долають наукові вершини, самовіддано люблять Батьківщину. Пишаємося здобутками колективу і бажаємо всім впевнено крокувати в майбутнє, спільними зусиллями розбудовувати наукову сферу нашої держави.

Усім – міцного здоров’я, добра, успіхів і творчого натхнення!

З повагою –

Володимир Дубінський, в. о. ректора університету

Борис Коваленко, голова профкому працівників університету

Оркестр народних інструментів К-ПНУ – призер ХІІІ Міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів “Perpetuum mobile”

Оркестр народних інструментів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (художній керівник –  Іван Маринін) посів ІІ місце на ХІІІ Міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів “Perpetuum mobile”, який проходив у м. Дрогобич 7-10 травня. Перемогу колектив присвятив пам’яті подільського співака, соліста оркестру МИРОСЛАВОВІ ТИШУ. Вітаємо колектив і бажаємо подальших творчих перемог!

Пресцентр

Unisport: долаємо виклики пандемії разом!

Як зберегти баланс у роботі нейромедіаторів та навчитися «берегти нервову систем» в умовах дискомфорту? Усе це під тренінгу проєкту “Unisport” вам озвучить Інга Федотова – доктор медичних наук, невролог, лікар вищої категорії, начальник відділу консервативного лікування та клінічних досліджень ДП “Інститут патології хребта та суглобів імені Сітенка Національної АМН України” (м. Харків).

Запрошуємо всіх охочих долучится до тренінгу, який відбудеться 20 травня о 15.00 на платформі Google Meet, за покликанням.

Співпраця викладачів кафедри економіки підприємства з учительською спільнотою України

Кафедра економіки підприємства К-ПНУ продовжує активну співпрацю з учасниками освітнього процесу Подільського регіону та всієї країни. Викладачі використовують нові методи для популяризації економічних знань. Відтак в межах Міжнародного проєкту EdCamp науково-педагогічних працівників кафедри, а саме: Ірину Ящишину, доктора економічних наук, професора, Вероніку Буторіну, кандидата економічних наук, старшого викладача та Тетяну Боднарчук, кандидата економічних наук, старшого викладача, запросили в ролі експертів на конференції “Освітянський Upgrade: трансформуємося в покоління Z разом!”

Спікери презентували тему “Підвищення економічної грамотності молоді при вивченні різних дисциплін шкільного курсу”.

‍Учителі та модератори відзначили необхідність внесення до шкільної програми дисциплін “Власна справа” та “Основи економіки” у зв’язку з великим практичним значенням набутих знань. Під час конференції слухачі планують використовувати презентовані інформаційні та методичні матеріали на своїх уроках.

Пресцентр

Дана Гуменюк – лауреатка I ступеня Міжнародного фестивалю-конкурсу «Wawelskie skarby”

Студенка I курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Дана Гуменюк стала лауреатом I ступеня Міжнародного фестивалю-конкурсу «Wawelskie skarby”, який проходив у Кракові (Польща) 06-09 травня ( викладач – Прядко О.М. кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичного мистецтва).

Щирі вітання переможниці конкурсу!

Пресцентр

Студенти факультету української філології та журналістики – співорганізатори заходу у віртуальному середовищi

13 травня 2021 року студентки академічної групи FUkr1-B20 факультету української філології та журналістики Валерія Доннікова, Маріна Климюк та Вікторія Компанієць разом із доцентом кафедри української мови Наталією Ладиняк  організували та провели демонстраційний захід у віртуальному середовищі AltspaceVR – засідання дискусійного клубу «Наука – це цікаво!».

Подія відбулася в межах пілотної Менторської програми для викладачів ЗВО «Новий інструмент – нові можливості: знайомимося з AltspaceVR». Програму ініціювала команда проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», який виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси (2017–2021).

Читати далі