День: 30.03.2022

Перелік онлайн-ресурсів, що допоможуть піклуватися про здоров’я під час війни

Центр протидії дезінформації при РНБО України підготував перелік онлайн-ресурсів, що допоможуть піклуватися про здоров’я під час війни.

Консультацію лікаря онлайн можна отримати на таких ресурсах:

  • Doctor Online – Health Assistant надав для всіх українців безкоштовні консультації на сайті.
  • Viveo Cares Foundation  підтримує українських громадян, і пов’язує практикуючих лікарів, готових проводити безкоштовні медичні онлайн-консультації, та людей, які мають проблеми зі здоров’ям, і проживають у зоні бойових дій в Україні.
  • Likar.support – це сервіс з надання українцям безкоштовних медичних консультацій онлайн.
  • Психологи платформи teplo.app безкоштовно консультують всіх, чий запит пов’язаний із війною.
  • Волонтери TacticMedAid створили центр навчання домедичної допомоги, щоб у всіх була можливість врятувати своє або чиєсь життя під час війни. Відеолекції доступні на YouTube.

Бережіть себе!

ДОСЛІДНИЦЬКІ ПРОГРАМИ У ШВЕЙЦАРІЇ ДЛЯ ПІДТРИМКИ УКРАЇНСЬКИХ ВЧЕНИХ

У зв’язку з розгортанням повномасштабної війни на території України, іноземні партнери Міністерства освіти і науки пропонують інструменти підтримки для українських вчених, інноваторів і дослідників.

Швейцарський національний науковий фонд (SNSF) пропонує низку можливостей для проведення досліджень на базі Університету прикладних наук місті Берн:

  • фахівцям галузі права взяти участь у проєкті «Цифрові інновації в галузі охорони здоров’я». Опис програми – за посиланням. Команда проєкту вивчає правову базу впровадження цифрових інновацій у сфері охорони здоров’я в різних країнах і розробляє пропозиції змін до законодавства Швейцарії. Контактна особа – Даніель Хюрліманн, електронна адреса: daniel.huerlimann@bfh.ch.
  • фахівцям із менеджменту, підприємництва та соціології долучитися до проєкту «Змішане дослідження краудфандингових кампаній соціальних підприємців: як соціальні підприємці переконують прихильників за допомогою словесних і візуальних засобів спілкування?». Опис програми – за посиланням. Контактні особи – Паскаль Дей (pascal.dey@bfh.ch) і Крістіан Хопп (christian.hopp@bfh.ch).
  • фахівцям за напрямами біотехнологічної інженерії, біотехнології та мікробіології долучитися до проєкту «Оптимізація виробництва ліпідів і екстракцій у іммобілізованих біоплівках мікроводоростей». Опис програми – за покликанням. Контактна особа – Майкл Штудер (michael.studer1@bfh.ch).
  • фахівцям галузі екології рослин долучитися до проєкту «Зміна функціонального складу пасовищ». Опис програми – за покликанням. Контактна особа – Андреас Стампфлі (andreas.stampfli@bfh.ch);
  • фахівцям з електричної інженерії та ІКТ долучитися до проєкту «InPercept – система виявлення та локалізації неавторизованих мобільних телефонів у будівлях». Опис програми – за покликанням. Контактна особа – Армін Шмідт (armin.schmidt@bfh.ch).

Читати далі

Подяка психологам соціально-психологічної служби К-ПНУ від командира Добровольчого формування Кам’янець-Подільської територіальної громади №1

Командир «Добровольчого формування Кам’янець-Подільської територіальної громади №1» В.Г. Баранов висловлює щиру подяку ректору К-ПНУ, професору Сергію Копилову за сприяння в залучені працівників університету – кандидата психологічних наук, доцента кафедри загальної та практичної психології Оксани Логвіної та кандидата психологічних наук, доцента кафедри загальної та практичної психології Юлії Данчук в організації та проведені професійно-психологічного відбору кандидатів у «Добровольче формування Кам’янець-Подільської міської територіальної оборони №1» .

Разом до перемоги!

Слава Україні!

Пресцентр

Майстер-клас «Робота з тілесними проявами психологічної травми людини»

29 березня в межах відзначення 30-річчя факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи К-ПНУ відбувся майстер-клас «Робота з тілесними проявами психологічної травми людини».

Кандидат психологічних наук, доцент, керівник Кам’янець-Подільської філії Української Асоціації сімейних психологів Наталія Гоцуляк ознайомила учасників майстер-класу з надзвичайно актуальною темою: надала практичні поради щодо виявлення переживання у тілі, зокрема за допомогою нейрологічного коду, пояснила, як працювати з «портретом» психологічної проблеми тощо.

Дякуємо всім, хто долучився!
З вірою у Перемогу!
Усе буде Україна!

Наталя Панчук,
кандидат психологічних наук, доцент,
заступник декана з виховної роботи
факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи

Актуальні вакансії

До уваги випускників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!

Одним із пріоритетних завдань університету є допомога випускникам у виборі місця роботи для подальшого успішного працевлаштування та кар’єрного зростання.

Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету пропонує щотижневу рубрику «Актуальні вакансії».

З метою забезпечення реалізації права на роботу відповідно до Закону України «Про вищу освіту» інформуємо випускників і студентів К-ПНУ вищої освіти про вакантні місця на підприємствах, в установах та організаціях Хмельницької області, що відповідають фаховій підготовці (спеціальності).

Детальніше за покликанням: https://proforient.kpnu.edu.ua/2022/03/30/aktualni-vakansii-stanom-na-30-03-2022-r/

Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та

сприяння працевлаштуванню випускників університету