День: 09.03.2022

Освітню програму Початкова освіта першого (бакалаврського) рівня вищої освіти акредитовано

01 березня за рішенням Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти успішно акредитовано освітню програму 013 Початкова освіта першого (бакалаврського) рівня (гарант – кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти Наталія Гудима).

Пропозиції МОН щодо ЗНО, ДПА, ЄВІ та ЄФВВ в умовах воєнного стану

За інформацією Міністерства освіти і науки, очільник відомства Сергій Шкарлет, спільно із Комітетом з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України, освітянською та батьківською спільнотами, виступив із пропозицією про одноразову зміну алгоритмів щодо державної підсумкової атестації для учнів 11 класу та вступу до закладів вищої освіти України у 2022 році.

«Борітеся – поборете» (208 років із дня народження Тараса Шевченка)

09 березня виповнюється 208 років від дня народження Тараса Шевченка. Кожен великий народ має свої знакові постаті. Саме такою був і залишився для кожного з нас Тарас Шевченко – український поет і художник, прозаїк і етнограф, людина неймовірного таланту.

Тарас Григорович відіграв надзвичайну важливу роль у створенні та розвитку України як незалежної і суверенної держави. Адже саме Великий Кобзар вивів Україну та її культуру за межі колоніального буття, визначив вагу рідної мови, передбачив шлях розвитку країни, назавжди став духовним поводирем українців, символом наполегливості й непохитності.

Читати далі