Відбулося чергове засідання Наукової ради К-ПНУ

4 квітня відбулося планове засідання Наукової ради Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Проректор із наукової роботи Світлана Миронова проінформувала членів наукової ради про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі науки.

Члени ради заслухали доповідь Світлани Петрівни про динаміку досягнень у професійній діяльності науково-педагогічних працівників відповідно до Ліцензійних умов забезпечення освітньої діяльності, що стосуються наукової роботи. Члени ради висловили пропозиції та міркування з особливостей наукових досягнень, публікаційної активності науково-педагогічних працівників під час воєнного стану.Відбулося активне обговорення питання підготовки до державної атестації нашого університету в частині провадження наукової діяльності, про яке повідомила керівник відділу наукової роботи Тетяни Франчук.

За результатами засідання було ухвалено відповідні рішення.

Проректор із наукової роботи Світлана Миронова