Спортсмени К-ПНУ продовжують здобувати нагороди на міжнародних змаганнях: Григорій Кузьменко – призер Дефолімпійських ігор у Бразилії

Спортсмени К-ПНУ продовжують здобувати нагороди на міжнародних змаганнях. Цього разу у складі української чоловічої збірної з настільного тенісу на XXIV Літніх Дефлімпійських іграх в Бразилії відзначився студент 1 курсу ОС «магістр» факультету фізичної культури К-ПНУ Григорій Кузьменко. У фіналі Григорій виграв свою зустріч із представником збірної Тайбею і здобув перемогу для української збірної.

Окрім того, у восьмий день змагань Григорій Кузьменко виборов срібну медаль у парній чоловічій зустрічі.

Бажаємо Григорію нових спортивних перемог і досягнень