Гостьова лекція кандидата педагогічних наук Сергія Скрипника в межах міжуніверситетського лекторію

12 травня відбулася гостьова лекція в межах міжуніверситетського лекторію з питань інноваційних технологій та проблем викладання природничих наук, у якій взяло участь 98 викладачів та студентів з різних закладів вищої освіти (Полтавського, Тернопільського, Глухівського, Рівненського, Хмельницького, Кам’янець-Подільського, Дрогобицького, Волинського, Херсонського та ін.).

Лекцію зі значним елементом практичного заняття проводив кандидат педагогічних наук, доцент кафедри екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету Сергій Скрипник із теми: Технологія “Світове кафе” ( World cafe).Студенти демонстрували практичне використання вказаної технології. Висловлюємо подяку за можливість долучилися до освітньо-наукового заходу.

Кафедра біології та методики її викладання