Кафедра німецької мови продовжує співпрацювати з мовною школою StartDeutsch Schule

14 травня кафедра німецької мови організувала і провела традиційний Sprachclub із директором мовної школи StartDeutsch Schule Markus Peuser. Разом обговорили тему «Die wichtigsten Aspekte der Berufsorientierung». Здобувачі вищої освіти жваво висловлювалися щодо ролі професії вчителя та того, як змінилося ставлення до цієї професії загалом, які чинники впливають на вибір професії, чому вони обрали саме цей фах тощо.

Обговорили питання фахових компетентностей, якими має володіти випускник учитель-германіст.

Мовний клуб – це чудова можливість удосконалити свої уміння спілкуватися німецькою мовою. Чекаємо наступних зустрічей!

Кафедра німецької мови