Науково-педагогічні працівники кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи взяли участь в онлайн-заході “Наукова цукерня – 2022”

13 травня науково-педагогічні працівники кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи взяли участь в онлайн-заході з міжнародною участю Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка “Наукова цукерня – 2022” (у межах Фестивалю Науки – 2022). Зустріч мала на меті ознайомлення учасників з науковими доробками та практичними напрацюваннями із психології, логопедії, інклюзивної освіти, соціальної педагогіки та соціальної роботи співробітників та партнерів Інституту людини. Усі майстер-класи були спрямовані на підтримку себе та людей, які оточують, в умовах війни.

Дякуємо організаторам за інформативну зустріч з актуальної проблеми сьогодення.

За інформацією кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи