Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Інноваційна освітня діяльність: пріоритети розвитку сучасного здобувача освіти»

12 травня під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Ірини Кучинської кафедра педагогіки та управління навчальним закладом провела Всеукраїнську студентську науково-практична конференцію «Інноваційна освітня діяльність: пріоритети розвитку сучасного здобувача освіти».

На зустрічі були висвітлені та проаналізовані такі напрями роботи:
1. Інновації в педагогічному менеджменті;
2. Індивідуальна освітня траєкторія особистісного розвитку здобувача освіти: компетентнісний вимір;
3. Теорія і практика педагогічних інновацій в сучасних закладах освіти;
4. Психологічні аспекти інноваційної освітньої діяльності.

За рішенням організаційного комітету найкращі доповіді продемонстрували:
Калиновський Юрій (м. Хмельницький);
Волошена Світлана (м. Кам’янець-Подільський);
Свирида Сніжана (м. Кам’янець-Подільський);
Рибак Анасасія (м. Кам’янець-Подільський);
Макаревич Олександра (м. Кам’янець-Подільський);
Глімбовська Катерина (м. Вінниця);
Берчук Тетяна (м. Івано-Франківськ);

Усі учасники конференції, незважаючи на важкі часи, які переживає сьогодні Україна, знайшли час зібратися та обговорити питання щодо вдосконалення інноваційної освітньої діяльності з урахуванням сучасних реалій.

Дякуємо учасникам конференції та їхнім науковим керівникам за плідну співпрацю!

Кафеда педагогіки та управління навчальним закладом