Зустріч із науковцем зі Словаччини, випускницею К-ПНУ Наталією Ніколаєвою

17 травня відбулася зустріч із доктором філософії, науковцем зі Словаччини Наталією Ніколаєвою. Наталія Володимирівна – випускниця аспірантури Словацького аграрного університету в Нітрі, сьогодні працює у Братиславі науковим працівником Біомедичного центру Словацької академії наук.

На зустріч із пані Наталією завітали студенти, аспіранти та викладачі природничо-економічного факультету К-ПНУ, Полтавського національного педагогічного ун-ту ім. В.Г. Короленка (організатор – професор, доктор біологічних наук Світлана Гапон), доцент, кандидат біологічних наук Бердянського державного педагогічного університету Гнатюк В.В. ( випускник К-ПНУ). Здобувачі вищої освіти й науково-педагогічні працівники активно спілкувалися, цікавилася навчанням, роботою та умовами проживання в країні Євросоюзу. Також дізнавалися про особливості академічного обміну, знання іноземних мов і спілкування, відповідність нашого базового рівня підготовки і можливість навчання закордоном. Наталя Володимирівна дала цінні поради, як можна і потрібно навчатися та готуватися до наукової діяльності в Євросоюзі.

За інформацією кафедри біології та методики її викладання