Чергове засідання вченої ради К-ПНУ: результативність роботи наукової ради та ради з науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти, стан навчально-методичного забезпечення освітньо-професійних програм, звіти кафедр та формування екзаменаційних комісій

26 травня відбулося чергове засідання вченої ради К-ПНУ.

На початку зустрічі ректор університету Сергій Копилов нагородив почесними грамотами науково-педагогічних працівників К-ПНУ та здобувачів вищої освіти за видатні наукові досягнення у 2021-2022 н. р. та з нагоди Дня науки в Україні.

Присутні обговорили результативність роботи наукової ради та ради з науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти у 2021-2022 н. р.: підсумки та перспективи (доповідали проректор з наукової роботи Світлана Миронова, перший проректор Володимир Дубінський, в. о. проректора з науково-педагогічної роботи Геннадій Бесарабчук).

Керівник навчально-методичного відділу Людмила Воєвідко ознайомила присутніх зі станом навчально-методичного забезпечення освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта і освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи.

На засіданні обговорили результати роботи окремих кафедр університету (доповідали завідувач кафедри історії України Анатолій Філінюк, в. о. завідувача кафедри історії української літератури та компаративістики Тетяна Джурбій, завідувач кафедри географії та методики її викладання Ігор Касіяник і завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти Наталія Гудима).

За результатами засідання також затвердили Список голів екзаменаційних комісій зі встановлення відповідності результатів навчання здобувачів вищої освіти вимогам освітньо-професійної програми та програм інтегрованого тестового іспиту „Крок 2“, об’єктивного структурованого практичного (клінічного) іспиту, єдиного державного кваліфікаційного іспиту й присвоєння їм кваліфікації за ступенями вищої освіти „бакалавр“, „магістр“ у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на 2022-2023 навчальний рік (доповідав перший проректор Володимир Дубінський).