Відбулася науково-практична конференція за підсумками ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт спеціальності “Музичне мистецтво”

25 травня 2022 р. на базі кафедри музичного мистецтва відбулася науково-практична конференція за підсумками ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, на якій були визначені його переможці.

З-поміж учасників конкурсу – здобувачі вищої освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (Вікторія Мазурик), Київського університету імені Бориса Грінченка Інституту мистецтв (Яна Науменко), Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського (Ярослав Новосадов), Луганського національного університету імені Тараса Шевченка (Марія Карнаух), ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського» (Анна Тернова), Навчально-наукового інституту культури і мистецтв. ДЗ “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка (Єлизавета Бриньова), Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка (Петро Сорокін), Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (Яна Михайлова), Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького (Тетяна Феслер).

Кафедра музичного мистецтва вітає всіх учасників конкурсу, їхніх наукових керівників і бажає успіхів на науковій ниві!

Кафедра музичного мистецтва