Гостьова лекція Валентини Кузик з історії музики “Багатовекторний аналіз “Щедрика” Миколи Леонтовича»

26 травня на запрошення колективу кафедри музичного мистецтва відбулася гостьова лекція з історії музики на тему “Багатовекторний аналіз “Щедрика” М. Леонтовича» (присвячена 145-річчю від дня народження Миколи Леонтовича). Лекцію провела Валентина Кузик – музикознавиця, доктор філософії мистецтва, кандидат мистецтвознавства, старший науковий співробітник відділу музикознавства та музичної етнології Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т. Рильського НАН України, членкиня Національної спілки композиторів України, лауреатка премії ім. М.В. Лисенка, володар ордену Св. Варвари-великомучениці. Валентина Володимирівна – незмінний учасник усіх науково-практичних конференцій, присвячених М.Леонтовичу, які проводять у нашому університеті.

Колектив студентів і викладачів кафедри музичного мистецтва висловлюють подяку доповідачці за доповідь на актуальну тему.

Кафедра музичного мистецтва