Круглий стіл «Молодь і освіта в умовах викликів ХХІ століття»

26 травня на педагогічному факультеті Прикарпатського національного університету імені Василя Стефанюка за ініціативи кафедри педагогіки початкової освіти відбувся круглий стіл на тему «Молодь і освіта в умовах викликів ХХІ століття». У заході взяли участь науковці та студентська молодь із 15 закладів вищої освіти України, а також Державної академії прикладних наук у м. Хелмі, Карпатського державного університету в м. Кросно, Республіка Польща.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка презентували здобувачі вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта Наталія Пилипів і Альона Слободянюк (науковий керівник – Наталія Гудима, завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти, кандидат філологічних наук, доцент), Валентина Вайда, студентка 3 курсу (науковий керівник – Наталія Мєлєкєсцева, доцент кафедри теорії та методик початкової освіти, кандидат філологічних наук).

Молоді науковиці схарактеризували актуальні питання початкової освіти, зокрема формування академічної доброчесності молодших школярів, упровадження педагогіки партнерства в освітній процес НУШ, реалізацію інтегрованого підходу на уроках освітніх галузей у сучасній початковій школі.

Щиро дякую організаторам Прикарпатського університету за новий досвід й успішну комунікацію.

Кафедра теорії та методик початкової освіти