«Україна – це ми»: підсумкове заняття для для учнів 5-11-х класів у межах проєкту Всеукраїнська школа онлайн від Наталії Рудніцької

Всеукраїнська школа онлайн сьогодні безумовно стала невід’ємним складником середньої освіти. 27 травня учителька зарубіжної літератури загальноосвітньої школи №17, викладач кафедри германських мов і зарубіжної літератури, співаторка програм та підручників із зарубіжної літератури для 5 класу НУШ Наталія Рудніцька провела відкрите підсумкове заняття для для учнів 5-11-х класів у межах проєкту Всеукраїнська школа онлайн на тему «Україна – це ми».

Наталія Павлівна поділилася досвідом свого викладання в школі зі здобувачами освіти ОС «магістр» К-ПНУ, забезпечуючи викладання практичних занять із методики навчання зарубіжної літератури в закладі загальної середньої освіти.

Наталія Рудніцька визнана однією з кращих учителів країни за версією Національної освітянської премії та увійшла до десятки кращих учителів країни за версією Національної освітянської премії “Global Teacher Prize Ukraine“!

Переглянути заняття можна за покликанням.