Відбулось чергове засідання ради із науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти К-ПНУ

01 листопада в залі засідань К-ПНУ відбулося чергове засідання ради із науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти університету.
Відповідно до порядку денного обговорили Методичні рекомендації з перевірки монографій, підручників, навчальних посібників на академічний плагіат (доповідав перший проректор, співголова ради Володимир Дубінський).

Керівник навчального відділу Людмила Горчак ознайомила присутніх із результатами обрання дисциплін вибіркової частини навчальних планів підготовки здобувачів вищої освіти 2 магістерського рівня (1 курс) денної та заочної форм навчання.

Керівник навчально-методичного відділу Наталія Гудима оголосила попередні результати акредитації освітніх програм спеціальностей університету ОС “магістр”.

Також присутні розглянули питання щодо впровадження нових освітніх програм; зупинення набору на ті освітні програми, на які немає попиту на ринку праці (доповідав в.о. проректора з науково-методичної роботи, в.о. співголови ради Геннадій Бесарабчук).

За результатами засідання ухвалили низку важливих рішень.