«ІНФОМАЦІЙНА БЕЗПЕКА: СУЧАСНИЙ СТАН, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ» – у К-ПНУ відбулася Міжнародна науково-практична онлайн-конференція

03 листопада за участі Громадської організації «Центр перспективних досліджень та регіонального розвитку», Фонду громадської дипломатії та Центру соціально-політичних досліджень відбулася Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «ІНФОМАЦІЙНА БЕЗПЕКА: СУЧАСНИЙ СТАН, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ».

До зустрічі долучилося близько 60-ти учасників із різних областей України, з Молдови, Польщі.

Зі вступним словом до присутніх звернулися: доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи Світлана Миронова, декан історичного факультету, кандидат історичних наук, доцент Анатолій Глушковецький, завідувач кафедри політології та філософії кандидат політичних наук, доцент Ольга Віннічук.

Учасники розглянули низку актуальних питань щодо інформаційної безпеки, зокрема: основні загрози під час електронного голосування, вплив інформаційного середовища на політичну соціалізацію особистості, світові та вітчизняні практики в системі кібербезпеки тощо.

Із 24 лютого українці живуть у нових реаліях, тому питання російсько-українських взаємин й інформаційної безпеки набувають особливої актуальності. Під час конференції обговорили перспективи отримання Україною гарантій безпеки та їх можливий формат, маніпуляції інформацією, засоби політичної пропаганди рф тощо.

Наприкінці зустрічі підбили підсумки конференції та ухвалили відповідну резолюцію.

Відділ наукової роботи,
пресцентр