Посвята в студенти на природничо-економічному факультеті

2 листопада відбулося дійство, що вже давно стало традицією для студентів та викладачів природничо-економічного факультету і кафедри біології та методики її викладання. Другокурсники організували посвяту в студенти для першокурсників.

Звичайно, першокурсники-біологи вже відчули, що таке лекції. Вони вміють готуватись до практичних і лабораторних занять, знають, де знайти розклад, аудиторії та плани занять. Але старші колеги все ж організували декілька випробовувань, щоб переконатись, що таки достойна зміна прийшла на природничо-економічний факультет.

Першокурсники впевнено відповідали на суперскладні біологічні запитання, визначали за запахом фрукти, чаї, олії та навіть змогли передбачити своє майбутнє на найближчі 5 років.

Студенти дружно виголосили клятву і пообіцяли щодня влітку клеїти гербарій та складати колекцію комах, якщо не дотримають присяги!

Викладачі та другокурсники побажали першокурсникам успіхів в опануванні нових знань.

Кафедра біології та методики її викладання