Чергове засідання ректорату: реалізація проєкту DigEco, діяльність Наукового товариства студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених та робота університетського репозитарію

10 листопада відбулося чергове засідання ректорату Кам‘янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Розпочав засідання в.о. ректора університету Володимир Дубінський, який поінформував членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

Керівник відділу міжнародних зв’язків Тетяна Сторчова висвітлила здобутки та виклики в процесі реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги програми ЄС Erasmus+ «Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану» (DigEco) 618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP.

Голова ради молодих вчених Наукового товариства студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених Катерина Геселева та керівник відділу наукової роботи Тетяна Франчук проаналізували ефективність діяльності Наукового товариства студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених К-ПНУ та визначили перспективи її удосконалення.

Учасники зустрічі розглянули також питання стану та напрямів покращення інституційного репозитарію ElarK-PNU університету (доповідала директор бібліотеки Людмила Климчук).

За результатами засідання ухвалили низку важливих рішень.