Наша сила в єдності: здобувачі освіти К-ПНУ отримали гуманітарну допомогу від благодійної організації «SOS»

Більше 8 місяців українці дають відсіч невиправданій російській агресії. Ми пройшли шлях від сліз і нерозуміння того, що буде завтра в перші дні війни, до щоденної роботи на перемогу із «холодним розумом». Ми продемонстрували свою національну єдність і продовжуємо робити все, щоб пришвидшити тріумф світла над темрявою.

Нещодавно К-ПНУ підписав меморандум із благодійною організацією «SOS Штаб громадянської оборони». У межах організації реалізується проєкт «Дітям війни», який передбачає адресну допомогу дітям, що постраждали під час воєнних дій та які потребують психологічної реабілітації й оздоровлення.

10 листопада, в межах проєкту, здобувачі вищої освіти К-ПНУ, які мають статус ВПО, отримали гуманітарну допомогу від «SOS» для покращення соціально-побутових умов.

Наша сила в єдності!
Перемога вже близько!