Олег Кононов – переможець обласного огляду-конкурсу комп’ютерних презентацій «Підприємцями не народжуються – ними стають!»

Вітаємо студента 3 курсу спеціальності 073 Менеджменту Олега Кононова з перемогою в І відбірному етапі обласного заочного огляду-конкурсу комп’ютерних презентацій «Підприємцями не народжуються – ними стають!» (керівник – доцент кафедри менеджменту Надія Олійник). Метою конкурсу є мотивація до легальної праці, самозайнятості, сприяння розвитку підприємницької ініціативи молоді.

Олег посів перше місце в номінації «Вища освіта», отримав заохочувальний приз і диплом за участь. Роботу переможця оцінюватимуть у фіналі конкурсу в листопаді у Хмельницькому обласному центрі зайнятості.

Кафедра менеджменту