Здобувачі вищої освіти навчально-наукового інституту української філології та журналістики К-ПНУ у вільний час майструють для українських військових окопні свічки

Нехитра приспособа дозволяє генерувати світло й тепло впродовж тривалого часу. У холодну пору такі свічки дуже важливі для захисників, тому першокурсники при будь-якій нагоді раді допомогти, зробити свій маленький внесок у Перемогу.

До виконання справи долучилися студенти групи Ukr1-B22, а також Валерій Щегельський, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри історії української літератури і компаративістики, завідувач навчально-наукової лабораторії етнології.

Окрема подяка (волонтерська прихильність) за корегування дій директору навчально-наукового інституту української філології та журналістики Борису Коваленку, куратору першокурсників Олесі Трофимюк; завідувачу їдальні університету Вікторії Банах, а також ґаздині приватної садиби ZRUB (c. Виженка Вижницького р-ну Чернівецької обл.) пані Параскеві за сприяння у придбанні бляшанок для свічок; завідувачу навчально-наукової лабораторії етнології КПНУ імені Івана Огієнка Валерію Щегельському, Романії Григоряк, Ірині Білецькій, Анастасії Ганус за постачання «стратегічного» матеріалу – бджолиного воску та парафіну, вкрай необхідного для виготовлення окопних свічок.

До Перемоги разом!!!

Катерина Бережанська,