День: 11.01.2023

Актуальні вакансії

До уваги випускників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!

Одним із пріоритетних завдань університету є допомога випускникам у виборі місця роботи для подальшого успішного працевлаштування та кар’єрного зростання.

Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету пропонує щотижневу рубрику «Актуальні вакансії».

З метою забезпечення реалізації права на роботу відповідно до Закону України «Про вищу освіту» інформуємо випускників і студентів К-ПНУ вищої освіти про вакантні місця на підприємствах, в установах та організаціях Хмельницької області, що відповідають фаховій підготовці (спеціальності).

Детальніше за покликанням: https://proforient.kpnu.edu.ua/2023/01/11/3041/

Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та
сприяння працевлаштуванню випускників університету

Професор Людмила Марчук – експерт з експертизи проєктів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок

Доктора філологічних наук, професора Людмилу Марчук затверджено експертом з експертизи проєктів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, що подають для участі в конкурсах, які проводитиме Міністерство освіти і науки України та звітів про їх виконання за тематичним напрямом «20. Соціальні та гуманітарні науки» (наказ МОН України від 12.12.2022 №1111).

Бажаємо Людмилі Миколаївні натхнення й успіхів у професійній діяльності!

Кафедра української мови

У боях за Україну загинув аспірант К-ПНУ Олександр Логвін

Знову трагічна звістка… Ми продовжуємо втрачати найкращих синів і дочок України.

У війні з російським загарбником загинув аспірант кафедри економіки підприємства К-ПНУ  Олександр Логвін.

Вічна пам’ять Захиснику України! Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.

Герої помирають, але пам’ять про них назавжди закарбується в історію!

«КАЛЕЙДОСКОП ТВОРЧОСТІ»: виставка творчих робіт студентів Університету Огієнка

Запрошуємо всіх охочих відвідати виставку творчих робіт студентів кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з 11 січня 2023 року у Виставковій залі (вул. Соборна, 29-а).

Кафедра образотворчого і
декоративно-прикладного мистецтва