«Намалюємо щастя разом»: творча співпрця студентів К-ПНУ та молоді з особливими потребами зі спільноти руху «Віра і Світло»

02 лютого відбулося відкриття благодійної виставки «Намалюємо щастя разом». Над творчими роботами працювали  діти з особливими потребами зі спільноти руху «Віра і Світло» і студенти кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва і реставрації творів мистецтва К-ПНУ.

Виставка триватиме до 15 лютого у Виставковій залі (Соборна, 29а).

Запрошуємо всіх охочих відвідати виставку і придбати роботи, які з любов’ю та натхненням були створені саме для вас. Всі виручені кошти будуть використані на потреби наших друзів – особливих молодих людей спільноти «Віра і Світло»!

Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва
та реставрації творів мистецтва