Студентка Університету Огієнка Дар’я Білодід на турнірі серії Grand Slam з дзюдо

03-05 лютого в м. Париж (Франція) стартував дебютний у новому сезоні турнір серії Grand Slam, який цього разу зібрав більше 520 кращих дзюдоїстів зі всього світу, серед них і 8 представників збірної України.

Уже в перший змагальний день студентка факультету фізичної культури 4 курсу спеціальності 017 Фізична культура і спорт Дар’я Білодід виборола бронзову нагороду в категорії до 57 кг.

На шляху до цього українка в першому раунді здолала хоч титуловану представницю Кореї, п’ятого номера світового рейтингу Мімі Гуг. Після чого, за Шидо, пройшла господарку татамі з Франції Офелі Веллоззі, а у чвертьфіналі зустрілася з чемпіонкою світу з Канади Джесікою Клімкейт.

Щиро вітаємо Дар’ю та увесь тренерський штаб і всіх вболівальників з вдалим виступом!

Кафедра спорту і спортивних ігор