Розвиток інтелектуальних здібностей дітей: Ірина Газіна поділилася досвідом із педагогами закладів дошкільної освіти

Нові методичні ідеї, прогресивні методики та інновації – результат співпраці науковців кафедри теорії та методик дошкільної освіти К-ПНУ та педагогів закладів дошкільної освіти Дунаєвецької міської ТГ.

Нещодавно відбулася зустріч  педагогів ЗДО з кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри теорії та методик дошкільної освіти  Іриною Газіною, яка ознайомила присутніх з інноваційною педагогічною технологією інтенсивного розвитку інтелектуальних здібностей дітей «Казкові лабіринти гри» В. Воскобовича.  Це особлива, самобутня, творча, інноваційна технологія розвитку інтелекту дітей. У її основу закладені такі основні принципи:  інтерес, пізнання, творчість; побудова ігрової діяльності, у результаті якої розвиваються всі психічні процеси: сприйняття, увага, уява, мислення і мова, пам’ять, фантазія тощо.

Забарвлене позитивними емоціями спілкування педагогів, виконання цікавих ігрових завдань не залишило байдужими нікого з присутніх, дало імпульс до творчих проявів.

Сподіваємось на подальшу продуктивну співпрацю!

За інформацією
Центру професійного розвитку педагогічних працівників