Удосконалення викладання та навчання в університеті на основі сучасних цифрових сервісів й освітніх платформ

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти продовжує реалізацію проєкту «Школа професійного розвитку викладачів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка» у співпраці зі структурними підрозділами університету.

07 лютого для учасниць проєкту розпочали серію занять, де обговорили питання впровадження в освітній процес сучасних інтерактивних і дистанційних технологій навчання й використання в професійній діяльності науково-педагогічного працівника можливостей єдиного інформаційного середовища університету.

Модератор зустрічей  керівник центру інформаційних технологій К-ПНУ Віта Романюк. Заняття проводяться з використанням сучасного комп’ютерного та периферійного обладнання навчальної лабораторії цифрової економіки кафедри економіки підприємства.

Продовжуємо системно працювати над розвитком інституційної спроможності університету щодо підвищення якості вищої освіти!

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти