Чергове засідання ректорату К-ПНУ: нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти, актуальні питання організації освітнього процесу, стан підготовки до акредитації освітньо-професійних програм, видавнича діяльність науково-педагогічних працівників

09 лютого відбулося чергове засідання ректорату Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Зустріч розпочав ректор університету Сергій Копилов, який вручив науково-педагогічним працівникам грамоти за видатні наукові досягнення в 2022 році та до Міжнародного дня жінок у науці.

Також, Сергій Анатолійович поінформував членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

Перший проректор університету Володимир Дубінський висвітлив актуальні питання організації освітнього процесу в ІІ семестрі 2022-2023 навчального року.

Про стан підготовки до акредитації освітньо-професійних програм спеціальностей університету першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у ІІ семестрі 2022-2023 навчального року доповідав проректор з науково-педагогічної роботи Василь Кобильник.

Керівник навчально-методичного відділу Наталія Гудима підсумувала  видавничу діяльність науково-педагогічних працівників кафедр університету в 2022 році і визначила завдання щодо інформаційного забезпечення освітнього процесу в 2023 році.

За результатами засідання ухвалили низку важливих рішень.