Академічна мобільність аспірантів

Аспірантка кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Анжела Мішеніна (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Докучина) розпочала участь у  програмі дослідницьких візитів для студентів й аспірантів з України у Варшавському університеті «Study Visits Programme for Ukrainian Students and Doctoral Candidates at the University of Warsaw».

Програма передбачає короткі дослідницькі візити – від 3 до 6 місяців. Умовою участі  є проведення власної науково-дослідницької роботи у Варшавському університеті на будь-якому з напрямів, які пропонує заклад. Під час реалізації Програми зараховані студенти/аспіранти зберігають статус здобувача вищої освіти українського університету.

Анжела Мішеніна буде проводити дослідження відповідно до теми своєї дисертації, тому вивчатиме досвід Варшавського університету з підготовки студентів до роботи з дошкільниками з інтелектуальними порушеннями; особливості дошкільної освіти дітей з особливими потребами в Польщі.

Успіхів, цікавих результатів і нових знайомств!

Відділ наукової роботи