Успішні та щасливі: вручення дипломів магістрам

Щороку взимку у стінах Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка проходять урочисті вручення дипломів магістрам.

Випускники факультетів та навчально-наукового інституту К-ПНУ, які ще донедавна були студентами, отримали довгоочікувані дипломи про вищу освіту. Це незмінна та найяскравіша подія в університеті, адже випускний – остаточне підбиття підсумків роботи науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти, урочисте визнання результатів їхньої спільної плідної праці.

Ректорат вітає вас, дорогі випускники, із завершенням ще одного важливого етапу на шляху до професійного зростання. Бажаємо великих перспектив, упевнених прагнень, щирої гордості за свої досягнення, великої вдачі та підтримки.

Вірте в себе та продовжуйте впевнено крокувати до нових перемог!

Педагогічний факультет
« of 40 »